KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286454
nr 1528 6454
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Stilleben med kompaniporslin. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:03:45
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström